دهمین همایش و نمایشگاه مکملهای غذایی و رژیمی

دبیرخانه دائمی همایش مکمل های غذایی و رژیمی ، در پی استقبال بی نظیر پزشکان ، متخصصان و داروسازان ، صاحبان صنایع و جامعه علمی از نه دوره گذشته این رویداد ، دهمین همایش مکمل های غذایی و رژیمی را با حمایت و همکاری سازمان غذا و دارو ، سندیکای تولیدکنندگان مکمل های رژیمی غذایی ایران ، اتحادیه واردکنندگان مکمل های غذایی ،رژیمی و ویتامینی ، دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی ، دانشگاهها مراکز علمی و تحقیقاتی ، صاحبان صنایع و سایر گروههای ذیربط برگزارنمود .

مراسم افتتاحیه دهمین همایش و نمایشگاه مکمل های غذایی و رژیمی از روز سه شنبه 24 خرداد ماه در هتل المپیک تهران به مدت 3 روز تا تاریخ 26 خرداد ماه برگزار گردید .

شرکت داروسازی آنی درمان نیز با هدف معرفی 2 محصول مکمل تولیدی خود با نام برند کپسول فرگلایسین جهت درمان کم خونی و کپسول کافئین جهت افزایش متابولیسم و انرژی بدن و رفع خستگی در این همایش حضور یافت . شرکت داروسازی آنی درمان در غرفه خود پذیرای بیش از سیصد نفر از برجسته ترین متخصصان در زمینه تغذیه ، داروسازی و ورزشکاران از سراسر کشور بود که با استقبال بسیارخوب بازدیدکنندگان در خصوص محصولات کافئین و فرگلایسین مواجه گردید .

مهمترین اهداف این نمایشگاه معرفی دستاوردها و توانمندیهای تولیدی شرکت و بالابردن سطح تعاملات با جامعه پزشکی به منظور ارتقای سلامت جامعه می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست