دهمین همایش و نمایشگاه مکملهای غذایی و رژیمی

دبیرخانه دائمی همایش مکمل های غذایی و رژیمی ، در پی استقبال بی نظیر پزشکان ، متخصصان و داروسازان ، صاحبان صنایع و جامعه علمی از نه دوره گذشته این رویداد ، دهمین همایش مکمل های غذایی و رژیمی را با حمایت و همکاری سازمان غذا و دارو ، سندیکای تولیدکنندگان مکمل های رژیمی غذایی ایران ، اتحادیه واردکنندگان مکمل های غذایی ،رژیمی و ویتامینی ، دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی ، دانشگاهها مراکز علمی و تحقیقاتی ، صاحبان صنایع و سایر گروههای ذیربط برگزارنمود .

مراسم افتتاحیه دهمین همایش و نمایشگاه مکمل های غذایی و رژیمی از روز سه شنبه 24 خرداد ماه در هتل المپیک تهران به مدت 3 روز تا تاریخ 26 خرداد ماه برگزار گردید .

شرکت داروسازی آنی درمان نیز با هدف معرفی 2 محصول مکمل تولیدی خود با نام برند کپسول فرگلایسین جهت درمان کم خونی و کپسول کافئین جهت افزایش متابولیسم و انرژی بدن و رفع خستگی در این همایش حضور یافت . شرکت داروسازی آنی درمان در غرفه خود پذیرای بیش از سیصد نفر از برجسته ترین متخصصان در زمینه تغذیه ، داروسازی و ورزشکاران از سراسر کشور بود که با استقبال بسیارخوب بازدیدکنندگان در خصوص محصولات کافئین و فرگلایسین مواجه گردید .

مهمترین اهداف این نمایشگاه معرفی دستاوردها و توانمندیهای تولیدی شرکت و بالابردن سطح تعاملات با جامعه پزشکی به منظور ارتقای سلامت جامعه می باشد .

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست